30 let na trhu s uměním
Exkluzivní výběr obrazů
Aukční výstava:
5. 3. - 15. 3. 2020
(10.00 - 18.00 hod. denně v sobotu i neděli, včetně svátků)
kolem 1500
polychromovaná dřevěná plastika
v. 113 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
1913
olej, kůže
87 x 58,5 cm
Signatura: sign. na rubu K. Mašek 1913
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
121 x 172 cm
Signatura: sign. PD A. Bromeis
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
50 x 80,5 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, lepenka
44 x 62,5 cm
Signatura: sign. PD M. Benka, na rubu Martin Benka
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kresba uhlem, ruční papír
48 x 63 cm
Signatura: sign. PN Zrzavý, na rubu na lepence Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
kolem 1910
olej, plátno
24 x 27 cm
Signatura: sign. LD Kars
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
kolem 1929
olej, plátno
60 x 74 cm
Signatura: sign. LD F. Eberl
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, vrypy, plátno
38 x 46 cm
Signatura: sign. PN A Justitz
1943-1944
olej, lepenka
37,5 x 45 cm
Signatura: sign. PN Kars, na rubu Georges Kars 1943-1944
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
58 x 70,5 cm
Signatura: sign. LN Emil Filla 25.
Vyvolávací cena: | 6 800 000 Kč |
akvarel, karton
39,5 x 49 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Emil Filla 33
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
25,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. PD autorské pozůstalostní razítko Kupka
Vyvolávací cena: | 900 000 Kč |
olej, plátno
78 x 98 cm
Signatura: sign. LD Vobecký 1932
uhel, tempera, karton
60 x 87 cm
Signatura: sign. PD Šíma 34 -
Vyvolávací cena: | 2 200 000 Kč |
kolem 1938
23,5 x 26 cm
Signatura: sign. PD Kupka
olej, plátno
82 x 65,5 cm
Signatura: sign. na rubu Foltýn B
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |
olej, plátno
60 x 45,5 cm
Signatura: sign. LD Jar. Král 1939
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olej, plátno
57 x 77,5 cm
Signatura: sign. LD Jar. Král 1937
Vyvolávací cena: | 1 600 000 Kč |
20. léta 20. s
olej, plátno
68 x 58,5 cm
Signatura: sign. LD Feigl
olej, plátno
60 x 76 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak 40
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
67,5 x 61,5 cm
Signatura: sign. LD K. Černý Š 40
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, olejová tempera, plátno
88,5 x 116,5 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský, na rubu Boh. Dvorský / 48.
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, lepenka
29 x 20 cm
Signatura: sign. PD Matal 46, na rubu Boh. Matal / 1946
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
31,5 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund 48
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej, plátno
87 x 109 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 71
olej, plátno
81,5 x 100 cm
Signatura: sign. UD Janeček 21. 2. 1969, na rubu Ota Janeček 1969
olej, plátno
64,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1981
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
66 x 50,5 cm
Signatura: sign. PN Jan Bauch 1980
olej, dřevěná deska
40 x 30,5 cm
Signatura: sign. UD J. Vyleťal, na rubu Josef Vyleťal / 1981
olej, dřevěná deska
40,5 x 53 cm
Signatura: sign. PD J. Vyleťal, na rubu Josef Vyleťal / 1983
2010
olej, plátno
200 x 170 cm
Signatura: sing. nezjištěna
2003
olej, vrypy, plátno
60,5 x 75,5 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra
olej, plátno
78,5 x 98 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 79
olej, plátno
110 x 130 cm
Signatura: sign. PD Miroslav Štolfa 95, na rubu u dedikace Miroslav Štolfa
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
zlacený cínový reliéf
68 x 24 cm
Signatura: sign. PD O Zoubek
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |