Aukce 80

128 |

Krajina

Kód položky: 55162

50. léta 20. s

akvarel, tempera, karton

37,5 x 47 cm

Signatura: sign. UD Boštík

provenience: z majetku rodiny autora

Vyvolávací cena: 50 000 Kč