Aukce 71

142 |

Vjezd do Jeruzaléma

Kód položky: 51034

1990 - 1991

olej, plátno

30 x 40 cm

Signatura: sign. PD J. Jíra 90, na rubu J. Jíra 91

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 50 000 Kč