Mistrovská díla 15. - 21. století
Aukční katalog večerní aukce číslo 71
1414
pergamenový papír, vosková pečeť
50 x 30 cm
Vyvolávací cena: | 4 000 000 Kč |
1896-97
dřevěná plastika
v. 34 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
olej, plátno
33 x 24 cm
Signatura: značeno 2 x na rubu na blindrámu autorským razítkem Kupka
Vyvolávací cena: | 900 000 Kč |
olej, lepenka
75 x 94 cm
Signatura: sign. PD J. Panuška
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
1909
olej, lepenka
38 x 54 cm
Signatura: sign. PD V Špála 09
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
1901
olej, plátno
73 x 100 cm
Signatura: sign. PD Radimský 1901
Vyvolávací cena: | 1 650 000 Kč |
olej, plátno
75 x 90 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček 1936
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
71 x 82 cm
Signatura: sign. PD Jan Trampota
kresba uhlem
54 x 27 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý 1920
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
1926-1927
bronzová plastika
v. 21,5 x 35,5 x 73,5 cm
Signatura: sign. na plintě Stefan
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, lepenka
45 x 35 cm
Signatura: sign. PD Král 1931
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
60 x 75 cm
Signatura: sign. LD Šafařík Paris
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
116 x 81 cm
Signatura: sign. PD Coubine
akvarel, koláž, uhel, ruční papír
48,5 x 60,5 cm
Signatura: sign. UD Emil Filla 26.
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
kolem 1927
olej, plátno
81 x 65,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
olej, plátno
58 x 43 cm
Signatura: sign. PD F. Matoušek 32
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. LD K. Černý Š
Vyvolávací cena: | 1 950 000 Kč |
olej, plátno
71,5 x 100,5 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský 43, na rubu Boh. Dvorský / 1943
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
100 x 81 cm
Signatura: sign. LD O. Janeček 47
olej, karton
70 x 41 cm
Signatura: sign. LD Matal 47
olej, lepenka
33 x 46 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 44, na rubu Fr. Hudeček / 1944
olej, vrypy, plátno
64 x 98 cm
Signatura: sign. PN V. Zykmund 47
olej, lepenka
26 x 24 cm
Signatura: sing. PN Janeček 17. V. 48
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
litografie, IV. stav
42,5 x 32 cm
Signatura: sign. LD František Tichý 47
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
115 x 130 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 74
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
asambláž, olej, plátno
46 x 68 cm
Signatura: sign. PD Fremund 61
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
pastel, tužka, fix, karton
72 x 51 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar 1969
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
1961/1962
propalované patinované jilmové dřevo
81 x 87 cm
Signatura: sign. na rubu monogram JK 61/62
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 61
Vyvolávací cena: | 6 900 000 Kč |
olej, plátno
200,5 x 160,5 cm
Signatura: sign. LD Endre Nemes - 61
Vyvolávací cena: | 420 000 Kč |
1966/1968
matrice, kombinovaná technika
34,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. PD Vladimír B., na rubu značeno Vladimír Boudník 1968
olej, karton, sololit
90 x 62 cm
Signatura: sign. LD Aleš Veselý
1971-1972
olej, lepenka
31,5 x 25 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku František Hudeček / 1971-2
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kombinovaná technika, textilie, plátno, deska
79 x 160 cm
Signatura: sign. nezjištěna
olej, tempera, lepenka
36 x 36 cm
Signatura: sign. PD Tikal 62
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, textilie, olej, plátno
108 x 72 cm
Signatura: sign. PD Huhaba 87, na rubu Václav Stratil
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |