olej, plátno
55,5 x 99 cmSignatura: sign. PD Matal 85, na rubu Matal 85
na rubu název díla autorem, vystaveno: Bohumír Matal, Dům umění města Brna, 18. 12. 1998 - 28. 2. 1999, reprodukováno: katalog výstavy Bohumír Matal, Dům umění města Brna, 1998 - 1999, str. 150
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |