Aukce 71

Trojice

Kód položky: 50997

olej, plátno

55,5 x 99 cm

Signatura: sign. PD Matal 85, na rubu Matal 85

na rubu název díla autorem, vystaveno: Bohumír Matal, Dům umění města Brna, 18. 12. 1998 - 28. 2. 1999, reprodukováno: katalog výstavy Bohumír Matal, Dům umění města Brna, 1998 - 1999, str. 150

Vyvolávací cena: 180 000 Kč