Aukce 70

19 |

Zátiší s lahví rumu, rybou a sklenicí

Kód položky: 49367

olej, dřevěná deska

32 x 48 cm

Signatura: sign. UD Emil Filla 28.

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Jiří Hlušička

Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč