olej, dřevěná deska
67 x 51 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 420 000 Kč |
1869
olej, plátno
68 x 55 cm
Signatura: sign. LD A. Kirnig 1869
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno na dřevěné desce
41 x 31 cm
Signatura: sign. PD J. Mařák
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |
kresba uhlem, karton
51 x 68 cm (výřez)
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1889
kresba uhlem, karton kašírovaný na plátně
153 x 106 cm
Signatura: sign. PD A. Mucha 89 Paris
Vyvolávací cena: | 1 800 000 Kč |
barevný pastel
14,5 x 25,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram PJ
olej, plátno
78 x 101,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Malý 1932.
1902
olej, plátno
37,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Kupka, na rubu 2 x autorské razítko
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
1917
olej, plátno
95 x 100 cm
Signatura: sign. LD V. Špála 17
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
olej, plátno
70 x 60 cm
Signatura: sign. PD Slavíček 1923
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
48 x 62 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, sololit
70,5 x 96 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček 46.
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, dřevěná deska
41 x 32,5 cm
Signatura: sign. PD nečitelná
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
56 x 47 cm
Signatura: sign. LD J. Ullmann
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olej, překližka
75 x 57 cm
Signatura: sign. PD O. Kerhart 38.
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kolem 1928
olej, plátno
64,5 x 54 cm
Signatura: sign. LN Kars, na rubu Georges Kars
Vyvolávací cena: | 340 000 Kč |
olej, lepenka
52 x 37,5 cm
Signatura: sign. LD Drtikol 1938, na rubu monogram 28/11 1938 D
olej, dřevěná deska
32 x 48 cm
Signatura: sign. UD Emil Filla 28.
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
olej, plátno
82 x 75,5 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 34
1922
kvyš, karton
20 x 25 cm
Signatura: sign. LD Kupka
olej, plátno
140 x 70 cm
Signatura: sign. LN Šíma 1927, PD J. Šíma 1927
Vyvolávací cena: | 28 000 000 Kč |
akvarel, karton
32,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD Foltýn
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
24,9 x 24,4 cm
Signatura: sign. LD Kupka
Vyvolávací cena: | 700 000 Kč |
kresba uhlem
40 x 22 cm
Signatura: sign. nezjištěna
barevný pastel, křídy, papír
29 x 45,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram J. Z. 37
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
akvarel, pastel, tuš, papír
69 x 50,5 cm
Signatura: sign. PD J. Váchal 45
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, lepenka
34 x 50 cm
Signatura: sign. LD Pelc 42
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, masonit, kašírováno na dřevěné desce
68 x 43 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, překližka
13,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
100 x 150 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 73
1952
olej, tempera, plátno
121 x 93 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 52
1952
suchá jehla s monotypem
24,8 x 15,7 cm
Signatura: sign. PD Reynek
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
cínová plastika
v. 36 cm
Signatura: sign. nezjištěna
akryl, plátno
136 x 100 cm
Signatura: sign. LD Endre Nemes 1972
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
olověný reliéf
80,5 x 23 x 4 cm
Signatura: sign. zezadu O. Zoubek 69
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |