Aukce 70

45 |

Přítomnost člověka

Kód položky: 49426

olej, deska

47,5 x 29,5 cm

Signatura: sign. LD Matal 71, na rubu 1971 Matal

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 180 000 Kč