Aukce 70

64 |

Linie č. 140

Kód položky: 49344

akryl, plátno

100 x 100 cm

Signatura: sign. na rubu Sýkora 1997

na rubu popis díla autorem, odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 2 900 000 Kč

  • 62 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 63 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 65 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 66 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 67 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 68 | Magdalena Jetelová
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 69 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 70 | Aleš Lamr
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 71 | Antonín Kroča
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 72 | Miroslav Moucha
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 73 | Milan Kunc
    Vyvolávací cena: 330 000 Kč
  • 74 | Petr Nikl
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč