Aukce 70

55 |

Antifona - diptych

Kód položky: 49481

2013

2 x akryl, plátno

2 ks 25 x 25 cm

Signatura: sign. 2 x na rubu na blindrámu Grygar 2013

Vyvolávací cena: 100 000 Kč

  • 53 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 54 | Milan Dobeš
    Vyvolávací cena: 360 000 Kč
  • 56 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč
  • 57 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 58 | Jan Wojnar
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 59 | Jozef Jankovič
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 60 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 61 | Jaroslav Vožniak
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 62 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 63 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 64 | Zdeněk Sýkora
    Vyvolávací cena: 2 900 000 Kč
  • 65 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč