Aukce 69

20 |

Bez názvu

Kód položky: 48333

strukturální malba, asambláž, koláž, papír, PVC šňů

44 x 32 cm

Signatura: sign. na rubu D. Chatrný 69

provenience: získáno z ateliéru autora, soukromá sbírka moderního umění Brno

Vyvolávací cena: 48 000 Kč