Aukce 68

140 |

Melancholické škrcení

Kód položky: 47966

olej, textilie, písky, sololit

76 x 62 cm

Signatura: sign. PD M. Rittstein 93, na rubu 1993 M. Rittstein

na rubu název díla autorem a fotografie autora s dílem

Vyvolávací cena: 110 000 Kč