Mimořádná aukce ze zahraničních a domácích sbírek
Aukční katalog večerní aukce číslo 68
16,5 x 15,5 cm
Signatura: sign. PD Vojt Preissig
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
1906
37,5 x 19 cm
Signatura: sign. PD Vojt Preissig 1906
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1905
36 x 29 cm
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
1917
dřevoryt, autorský tisk
80 x 53,5 cm
Signatura: sign. PD M. Švabinský
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1917
dřevoryt, autorský tisk
80 x 52,5 cm
Signatura: sign. PD M Švabinský , monogram MŠ v tisku
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
dřevoryt, autorský tisk
79,5 x 52 cm
Signatura: sign. PD M. Švabinský, UD M. Švabinský-INV-SC 1920 v tisku
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1918
dřevoryt, autorský tisk
80,5 x 53 cm
Signatura: sign. PD M Švabinský, M. Švabinský INV-DEL-SC 1918 v tisku
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kolem 1925
kombinovaná technika, kvaš, tuš, tužka, papír
29 x 23 cm
Signatura: sign. UD A Procházka
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
22,5 x 17 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla, LD monogram EF v tisku
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, lepenka
27,5 x 37 cm
Signatura: sign. LD Drtikol 1939, na rubu monogram FD, 29/9 1939
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
64,5 x 80,5 cm
Signatura: sign. PD V. Sychra 31
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
1930 - 1930
olej, lepenka
35 x 44,5 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka, na rubu Ant. Procházka 1930-31
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
olej, lepenka
69,5 x 49 cm
Signatura: sign. LD Linka Procházková
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
1922
19,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. LD Kupka
litografie, IV. stav
42,5 x 32 cm
Signatura: sign. LD František Tichý 47
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
27,5 x 21,5 cm
Signatura: sign. UD Tichý 46
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
lept, III. stav
21 x 14 cm
Signatura: sign. UD Tichý 42, PD T. v tisku
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
33 x 18 cm
Signatura: sign. UD Tichý 42
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
18,5 x 13 cm
Signatura: sign. UD Tichý 47
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
27,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý 46, T v tisku
akvarel
39 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 64
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, karton
45 x 31 cm
Signatura: sign. PD 12. 12. 1973 CM.
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
30 x 21 cm
Signatura: sign. PD 18. 4. 1960
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
barevný pastel, karton
30 x 21 cm
Signatura: sign. PD 14. 8. 1960
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
barevný pastel, karton
50 x 32 cm
Signatura: sign. LD 11. 6. 1976 C Marková
email, olej, dřevěná deska
53 x 40 cm
Signatura: sign. PD M. 67, na rubu M. Medek
Vyvolávací cena: | 2 350 000 Kč |
30. léta 20. s
otisk dlaně, hedvábný papír
25 x 17 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 30. léta
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
lept, autorský tisk
17,5 x 24 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 47
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
32 x 23,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 33
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kresba tuší, karton
19 x 13 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček, LD monogram FH
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
12 x 17 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram FH 4. VII. 64
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
běloba, černý karton
12,5 x 17,5 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 60
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
12 x 17 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram FH 7. VII. 64
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1972 / 1973
originální fotografie
30 x 33 cm
Signatura: sign. na rubu Vilém Reichmann, 1972 / 1973
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
1978 / 1984
originální fotografie
39 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu Vilém Reichmann, 1978 / 1984
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kresba tuší, karton
25 x 20 cm
Signatura: sign. PD V. Z. 44
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |