Aukce 68

48 |

Jarní krajina (Maloskalská)

Kód položky: 48018

olej, plátno

40 x 50 cm

Signatura: sign. LD J. Jíra 72, na rubu na blindrámu J. Jíra

na rubu na blindrámu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 65 000 Kč