Aukce 67

113 |

Večer na St. Marco

Kód položky: 47473

olej, plátno

45 x 45 cm

Signatura: sign. PD J. Jíra 99, na rubu J. Jíra 99

PD název díla autorem, na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 28 000 Kč