1886
olej, plátno
66 x 52,5 cm
Signatura: sign. LD FŽeníšek 86
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1900
olej, překližka
34,5 x 45 cm
Signatura: sign. PD VRadimský 1900
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1904
olej, lepenka
63 x 72 cm
Signatura: sign. PD A. Slavíček
Vyvolávací cena: | 2 100 000 Kč |
olej, plátno
128 x 200 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček 1935
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
olej, lepenka
55 x 24 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kolem 1902
olej, karton na plátně
43,2 x 52,1 cm
Signatura: sign. PD L. V
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
kolem r. 1917
olej, dřevěná deska, parketáž
39 x 44,5 cm
Signatura: sign. LD R. Kremlička
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
olej, plátno
100 x 85,5 cm
Signatura: sign. LD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 420 000 Kč |
olej, plátno
81 x 65 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, lepenka
46 x 55 cm (výřez)
Signatura: sign. LD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
60 x 82 cm
Signatura: sign. LD J. Slavíček 1964
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno
59 x 73 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. PD K. Holan. 31.
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
90 x 146 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
olej, plátno
55 x 35 cm
Signatura: sign. LN K. Černý 45
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
olej, plátno
62 x 44 cm
Signatura: sign. PD Jar Král 1930
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
55 x 65 cm
Signatura: sign. LD F. M. 38
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
olej, plátno
50 x 39,5 cm
Signatura: sign. LD Matal 47
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
olej, plátno
46 x 60 cm
Signatura: sign. PD Smetana 43
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
95 x 62 cm
Signatura: sign. LD f. malý 69
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
54 x 68 cm
Signatura: sign. LD Jan Bauch 1957
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
90 x 90 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 81, na rubu J. Jíra 81
olej, malířská lepenka
24 x 30 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 81
70. léta 20. s
olej, juta, sololit
110 x 74 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
koláž, dřevěná deska, plexi box
52 x 39 cm
Signatura: sign. PD JK 75, na rubu Jiří Kolář 75
olej, plátno
46 x 55 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 62, na rubu J. Šíma 1962
Vyvolávací cena: | 1 900 000 Kč |
1970/1971
olej, plátno
31 x 25 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu pod dedikací Michal Ranný
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
asambláž úlomků žiletek
90 x 56,5 cm
Signatura: sign. PD Běla Kolářová 1969
Vyvolávací cena: | 1 700 000 Kč |
pálená hlína
v. 51 cm
Signatura: sign. dole na plintě Zívr 1966
perforované plechy
50 x 76 cm
Signatura: sign. nezjištěna
kombinovaná technika, svítící obraz
77 x 90 cm
Signatura: sign. UD Dlouhý 2. II. 1979, na rubu Dlouhý 79
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
1968-1970
dřevo, kov (přilba Wermachtu), kůže, křída
v. 47 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
mořené a barvené dřevo
v. 61 cm
Signatura: sign. zespodu Preclík 62
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
asambláž, koláž, papír, vosk
28 x 24 cm
Signatura: sign. PD monogram 1. 1. 73
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
bronzová plastika, kamenný podstavec
v. 59 cm
Signatura: sign. zezadu na podstavci Eva Kmentová
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
zlacená olověná plastika
v. 64,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna