Aukce 67

18 |

Člověk ve městě, město v člověku

Kód položky: 47521

olej, plátno

50 x 39,5 cm

Signatura: sign. LD Matal 47

na rubu štítek ČFVU s autorský popisem díla, na blindrámu č. 46, odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 750 000 Kč

  • 16 | Jaroslav Král
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 17 | František Muzika
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 19 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 20 | František Malý
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 21 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 22 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 23 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 24 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 25 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 26 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč
  • 27 | Michal Ranný
    Vyvolávací cena: 22 000 Kč
  • 28 | Běla Kolářová
    Vyvolávací cena: 1 700 000 Kč