Aukce 64

Kvetoucí záhon

Kód položky: 45122

olej, plátno

70 x 96 cm

Signatura: sign. LD Smetana 63, na rubu Jan Smetana, na blindrámu Jan Smetana

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 45 000 Kč