Aukce 64

20 |

Kvetoucí záhon

Kód položky: 45122

olej, plátno

70 x 96 cm

Signatura: sign. LD Smetana 63, na rubu Jan Smetana, na blindrámu Jan Smetana

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 45 000 Kč

  • 18 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 19 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 21 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 22 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 23 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 24 | Vladimír Komárek
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 25 | Pablo Picasso
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 26 | Zdena Fibichová
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 27 | Květa Válová
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 28 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 29 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 30 | Oldřich Smutný
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč