akvarel, tuš, karton
69 x 51 cm
Signatura: sign. PD J. Váchal 46
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
81 x 65 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 47
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
177 x 110 cm
Signatura: sign. LN Jan Bauch 1949
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
olej, plátno
77 x 160 cm
Signatura: sign. PD Troup
kresba tuší, karton
47 x 31 cm (výře
Signatura: sign. PD monogram AH 55
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, sololit
77 x 57 cm
Signatura: sign. LD Podrabský 46
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
1941 - 1943
olej, tempera, lepenka
36 x 51 cm
Signatura: sign. PD monogram KL
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, tempeta, karton
50 x 68 cm
Signatura: sign. PD K. Linhart 59
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
69,5 x 100 cm
Signatura: sign. UD 59 Bělocvětov
olej, plátno
120 x 100 cm
Signatura: sign. PD Vohrabal 67
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, malířská lepenka, deska
40,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Tikal 61
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, překližka
146 x 97 cm
Signatura: sign. PD Géza Szobel
olej, sololit
60 x 45 cm
Signatura: sign. UD Matal 80, na rubu Matal 80
olej, plátno
54 x 60 cm
Signatura: sign. PN Sýkora 85
tempera, sádra
24 x 36 cm
Signatura: sign. PD AVP MCMLXVI. /5.1./ Beneš, na rubu Vlastimil Beneš
olej, plátno
28 x 42 cm
Signatura: sign. LN Bohdan
olej, sololit
38 x 62 cm
Signatura: sign. LD J. Lehoučka IV. 71, na rubu Josef Lehoučka 1971
olej, tempera, karton
58,5 x 78 cm
Signatura: sign. PD Malich 58
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, sololit
54 x 54 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 87, na rubu Ota Janeček 1987
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
70 x 96 cm
Signatura: sign. LD Smetana 63, na rubu Jan Smetana, na blindrámu Jan Smetana
olej, lepenka
61 x 61 cm
Signatura: sign. UD Liesler 76
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
106 x 115 cm
Signatura: sign. LD Valter K 80
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, koláž, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 92, na rubu J. Jíra 92
olej, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. UD V. Komárek 82, na rubu na blindrámu V. Komárek 82
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
lept 25/50
37 x 50 cm
Signatura: sign. PD Picasso, LD v tisku 9.4.1971
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
asambláž, pálená hlína, dřevěná deska
95 x 64 cm
Signatura: sign. na rubu Zdena Fibichová
začátek 70. le
olej, plátno
37 x 48 cm
Signatura: sign. PN K. Válová
zlacená olověná plastika
v. 25 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
30,5 x 22,5 cm
Signatura: sign. na rubu razítko pozůstalosti autora
1988 - 1997
olej, plátno
100 x 70 cm
Signatura: sign. UD O. Smutný
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
reliéf, vrstvený papír
43 x 65 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 83
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
perforovaný plech na desce
37,5 x 54,5 cm
Signatura: neznačeno
aktivní grafika - grafický list, plechová matrice
24,5 x 33 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1961, matrice neznačená
olej, plátno
55,5 x 80 cm
Signatura: sign. PD J. Kotík 61
koláž
31 x 35,5 cm (výřez)
Signatura: sign. na rubu Jiří Kolář 65
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, tkanina, pryskyřice
93 x 53,5 cm
Signatura: sign. PD Istler 76, na rubu Istler 76