Aukce 64

63 |

Bez názvu

Kód položky: 45123

akryl, plátno

71 x 63,5 cm

Signatura: neznačeno

Vyvolávací cena: 38 000 Kč

  • 61 | Stano Filko
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 62 | Jiří Načeradský
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 64 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 65 | Aleš Lamr
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 66 | Jaroslav Róna
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 67 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 68 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 69 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 70 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 71 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 72 | Michal Gabriel
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 73 | Jiří Černický
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč