Aukce 56

13 |

Zátiší s lahví Chianti (Zátiší s kytarou a ovocem)

Kód položky: 40179

1924

olej, plátno

80 x 95 cm

Signatura: sign. LD Emil Filla 24, na rubu Emil Filla 1924

na rubu štítky výstav: 2 štítky NG Praha o zápůjčce na výstavy: Český kubismus - Budapešť a Čsl. umění mezi válkami - Lubľaň 1978, KGVU Zlín, výstavy k 50. výročí galerie, 2004 a štítek Christie's  a razítka: Vystaveno v Mánesu 1932, Galerie ROME , Grenob

Vyvolávací cena: 5 500 000 Kč