Aukce mistrovských děl 19. - 20. století.
olej, dřevěná deska
50 x 74 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
olej, měděná deska
16,5 x 20,2 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
45,5 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD VBrožík
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signatura: sign. LD V Radimský
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
85 x 100 cm
Signatura: sign. UD O. Blažíček 36
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
před rokem 191
olej, plátno
29 x 22 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
1924
pálená hlína
v. 30,4 cm
Signatura: neznačeno
1921
olej, překližka
45,5 x 38 cm
Signatura: sign. PD Kars 21
autorská vícebarevná fotolitografie (olejotisk)
29 x 23 cm
Signatura: sign. PD Drtikol 1923
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
1915
uhel, ruční papír
41,3 x 25,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý 1915
olej, plátno
54 x 65 cm
Signatura: sign. PD Coubine, na rubu na štítku Coubine
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
polovina 20. l
bromostříbrná kontaktní fotografie
27 x 21,5 cm (výřez
Signatura: sign. PD slepotiskovým razítkem Copyright Drtikol Prague
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
1924
olej, plátno
80 x 95 cm
Signatura: sign. LD Emil Filla 24, na rubu Emil Filla 1924
Vyvolávací cena: | 5 500 000 Kč |
kresba tuší, lavírovaná tuš
32,7 x 28,8 cm
Signatura: sign. PD autorským razítkem
2 x barevné křídy, pastel, papír
21 x 20,5 / 30 x 22 cm
Signatura: obě PD Kupka
kvaš, pastel, karton
44,5 x 55,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna, UD 30/8 38
olej, plátno
50,5 x 65,5 cm
Signatura: sign. PN V Špála 41, na rubu na blindrámu V. Špála
Vyvolávací cena: | 490 000 Kč |
1951
suchá jehla, monotyp
24,5 x 16 cm
Signatura: sign. PD Reynek
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
47 x 63 cm
Signatura: sign. LD Holý 26
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
51 x 45 cm
Signatura: sign. LD Lacina 46
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
1936 - 1937
olej, plátno
49,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Jiroudek
olej, plátno, rentolováno
44 x 28,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
akvarel, pastel, karton
60 x 42 cm (výřez)
Signatura: sign. PN Fr. Hudeček 46
olej, plátno
93 x 73 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
asambláž, dřevo, hřebíky, zlacená sádra, laky
30 x 19,5 cm
Signatura: sign. na rubu Janošek 60, 26. V. 60 J
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1954 / 1956
olej, plátno
45 x 60 cm
Signatura: sign. nezjištěna
olej, plátno
100 x 81 cm
Signatura: sign. PD Endre Nemes 62
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, kombinovaná technika, lepenka
50 x 73 cm
Signatura: sign. PD Matal 64
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
koláž, roláž, dřevěná deska
65 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kolář 84
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
akryl, plátno
106 x 86 cm
Signatura: sign. UD Jan Kotík 1969 - X
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
2002
mořená dřevěná plastika, autorský podstavec
v. 103 (+99 podstvec) cm
Signatura: sign. zespodu monogramem 2002
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
61 x 54 cm
Signatura: sign. PD K. Souček 80
olej, sololit
272 (90/89/90) x 121,5 cm
Signatura: sign. PD Matal 73
Vyvolávací cena: | 360 000 Kč |
olej, plátno
65,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. na rubu K. Vaca / 1966
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
olej, plátno
48 x 63 cm
Signatura: sign. LD Serpan
kombinovaná technika, tempera, disperzní barva, pas
73 x 87 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich 1961
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |