Aukce 56

48 |

Bez názvu

Kód položky: 40177

1988 - 1989

olej, plátno

50 x 50 cm

Signatura: sign. UD Boštík

na rubu štítky Christie's a štítek Cadogan Tate 25766 – Stuart Levy

Vyvolávací cena: 1 450 000 Kč

  • 46 | Jitka Válová
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 47 | Hugo Demartini
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 49 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 50 | Zdeněk Sýkora
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 51 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 52 | Jakub Špaňhel
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 53 | Petr Pastrňák
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 54 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 55 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 56 | Milan Kunc
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč
  • 57 | Michal Singer
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 58 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 330 000 Kč