1928–2001
49
124 %
190 000 CZK
620 CZK
380 000 CZK
enkaustika, plátno, sololit
60 x 50 cm
Signature: sign. PD V. Kiml 70
Starting price: | CZK 48 000 |
enkaustika, plátno, sololit
23 x 19,5 cm
Signature: sign. PD V. Kiml
Starting price: | CZK 9 000 |
enkaustika, malířská lepenka
20,5 x 22 cm
Signature: sign. PD V. Kiml 73
enkaustika, plátno, překližka
57 x 52 cm
Signature: sign. PD V. Kiml
Starting price: | CZK 35 000 |