1922–1998
64
151 %
410 000 CZK
oil, canvas
40 x 49,5 cm
Signature: K. Valova 73
Starting price: | CZK 150 000 |
oil, hardboard
75 x 59 cm
Signature: K. Valova
Starting price: | CZK 65 000 |
50. léta 20. s
drawing coal
29 x 39,5 cm
Signature: K. Valova
Starting price: | CZK 20 000 |
oil, sand, canvas
66 x 131 cm
Signature: K. Valova 74
Starting price: | CZK 180 000 |
comb. technigue
38 x 40 cm
Signature: K. Valova 98
graphic 11/20
37 x 37 cm
Signature: K. Valova 1969
Starting price: | CZK 5 000 |
comb. technigue, acryl, ink, coal
62 x 86 cm
Signature: K. Valova 74
Starting price: | CZK 75 000 |
oil, canvas
145 x 175 cm
Signature: sign. K. Valova 88
Starting price: | CZK 390 000 |
coloured monotype
62,5 x 41 cm
Signature: K. Valova 59
Starting price: | CZK 8 000 |
coloured monotype
45 x 66 cm
Signature: K. Valova 59
olej na plátně
155,5 x 162 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 80 000 |
60 x 70 cm
Signature: sign. PD K. Válová 86
Starting price: | CZK 9 600 |