1878–1947
24
159 %
95 000 CZK
olej, překližka
50 x 70 cm
Signature: sign. LD K. Langer
kolem r. 1910
olej, lepenka
58 x 75 cm
Signature: sign. PD K. Langer
Don't have an account? Register
Please check your internet connection and try to reload the page.