1884–1969
333
129 %
70 800 CZK
4 038 CZK
460 000 CZK
1921
barevný dřevoryt a linoryt
39 x 27 cm
Signature: sign. PD J. Váchal 1921
Starting price: | CZK 19 000 |
olej, plátno
146 x 85 cm
Signature: sign. PD J. V.
Starting price: | CZK 250 000 |
olej, plátno
36,5 x 47,5 cm
Signature: sign. LD J. Váchal
Starting price: | CZK 40 000 |
1920-21
barevné litografie
45 x 70 cm, 28 x 20 cm
Signature: sign. 1x LD v desce J. Váchal
Starting price: | CZK 32 000 |
barevný dřevoryt, č. tisku 7
35 x 51 cm
Signature: sign. PD J. Váchal 1930