1909–1984
16
145 %
75 000 CZK
oil, canvas
57 x 94 cm
Signature: RD Jos. Prochazka
Starting price: | CZK 95 000 |
oil, cardboard
40,5 x 70 cm
Signature: Jos. Prochazka
Starting price: | CZK 48 000 |
oil, cardboard
35,5 x 50 cm
Signature: Jos. Prochazka
Starting price: | CZK 20 000 |
kol. r. 1935
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signature: sign. PD Jos. Procházka
Starting price: | CZK 35 000 |
olej, lepenka
35,5 x 50 cm
olej, plátno
81,5 x 66 cm
Signature: sign. LD Jos. Procházka
Starting price: | CZK 28 000 |
kolem r. 1935
olej, plátno
66 x 85 cm
Starting price: | CZK 25 000 |
olej, plátno
65,5 x 85 cm