1939–2014
Český malíř, grafik a vysokoškolský pedagog Jiří Načeradský byl vůdčí osobností tvorby nové figurace 60. let, která navazovala na groteskní tendence v českém umění. Pro jeho dílo je charakteristické zaměření na lidskou postavu, často s erotickým a sexuálním podtextem a kontextem.
403
150 %
316 428 CZK
4 582 CZK
1 250 000 CZK
komb. technika, akryl, pastel, tuš, karton
50 x 43 cm
Signature: sign. PD X 9 - 80 Načeradský
olej, karton, dřevotříska
70 x 103 cm
Signature: sign. PD 86 Načeradský
Starting price: | CZK 58 000 |
olej, plátno
130 x 145 cm
Signature: sign. LN Načeradský Jiří duben 1967
Starting price: | CZK 160 000 |
58 x 40 cm
Signature: sign. PD Načeradský 78
Starting price: | CZK 22 000 |
olej, laťovka
72 x 107
Signature: sign. PN Načeradský 86
Starting price: | CZK 48 000 |
akvarel, karton
41 x 29 cm
Signature: sign. LD 12.5.78 Načeradský
kvaš, papír
28,5 x 20 cm
Signature: sign. PD Načeradský 89
Starting price: | CZK 6 000 |
suchá jehla 2/12
40 x 49 cm
Signature: sign. PD Načeradský 75
Starting price: | CZK 4 000 |
tuš, akvarel, papír
28 x 20 cm
Signature: sign. PD Načeradský
Starting price: | CZK 3 500 |
akryl, lepenka
95 x 68 cm
Signature: sign. PD Načeradský 86
Starting price: | CZK 45 000 |
akvarel, tuš, karton
68 x 41 cm
Signature: sign. PD Načeradský 92
Starting price: | CZK 9 000 |
olej, plátno
73 x 92 cm
Signature: sign. PD Načeradský 76
Starting price: | CZK 49 000 |