1883–1942
175
137 %
1 700 000 CZK
kol. r. 1920
akvarel, kvaš, tužka, papír
35 x 23 cm
Signature: sign. PD Král
Starting price: | CZK 6 500 |
kol. r. 1920
akvarel, kvaš, tužka, papír
33,5 x 17,5 cm
Signature: sign. PD Král
Starting price: | CZK 6 000 |
kol. r. 1920
akvarel, kvaš, tužka, papír
30 x 21 cm
Signature: sign. PD Král
Starting price: | CZK 5 500 |
olej, lepenka
49 x 47 cm
Signature: sign. na rubu autorským razítkem Král
Starting price: | CZK 95 000 |
kresba uhlem, papír
51 x 64 cm
Signature: sign. PD Král
Starting price: | CZK 19 000 |
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signature: sign. LD Jar. Král 32
Starting price: | CZK 180 000 |