1913–1985
17
144 %
70 000 CZK
olej, sololit
27 x 37 cm
Signature: sign. LD Š 58
Starting price: | CZK 10 000 |
olej, překližka
40 x 52 cm
Signature: sign. LD Š 58
Starting price: | CZK 14 000 |
olej, lepenka
81,5 x 61 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 29 000 |