1889–1968
64
136 %
410 CZK
150 000 CZK
olej, plátno
95 x 123 cm
Signature: sign. PD Aug. Mervart 33
Starting price: | CZK 68 000 |
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signature: sign. PD Aug. Mervart 31
Starting price: | CZK 39 000 |