1902–1973
88
178 %
34 000 CZK
1 100 CZK
180 000 CZK
komb. technika, tuš, koláž, karton
50 x 40 cm
Signature: sign. na rubu AH 61
Starting price: | CZK 11 000 |
tuš, akvarel, karton
43 x 31 cm
Signature: sign. PD AH 64 Praha