1902–1973
88
178 %
34 000 CZK
1 100 CZK
180 000 CZK
tuš, akvarel, papír
13,5 x 10 cm
Signature: sign. PD AH 60
Starting price: | CZK 10 000 |
kresba tuší, papír
47,5 x 27 cm
Signature: sign. PD AH 30
Starting price: | CZK 7 000 |