Nosomost okatý

Kód položky: 55808

olej, sololit

v 40,5 ✕ š 32 cm

Signatura: LD Liesler 91

rámováno, na rubu autorský štítek s popisem díla a ryzítko: vystaveno v galerii Viva Zlín