Internetové aukce s exkluzivním výběrem grafik klasického a moderního umění. Online prodej obrazů a dalších uměleckých děl v průběhu celého roku. Pokud máte zájem dražit, zaregistrujte se prosíme online. Více informací naleznete na stránce Jak dražit v aukci.
barevná mezzotinta
v 40 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD A J Alex
v 23,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD V. Sychra 36
barevná litografie 11/14
v 37,5 ✕ š 53,5 cm
Signatura: PD J. Chudomel 75, na rubu Chudomel Jar.
litografie
v 21,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk, karton na plátně
v 140 ✕ š 165 cm
Signatura: neznačeno
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek