Internetové aukce s exkluzivním výběrem grafik klasického a moderního umění. Online prodej obrazů a dalších uměleckých děl v průběhu celého roku. Pokud máte zájem dražit, zaregistrujte se prosíme online. Více informací naleznete na stránce Jak dražit v aukci.
lept 8/100
v 8,5 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Jan Hísek 2012
barevná litografie 45/80
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Marina Richter 2017
barevná serigrafie
v 25 ✕ š 17 cm
Signatura: LU H. Čápová 90
akvatinta
v 19,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD V. Pokorný
v 19,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD V Komárek
litografie
v 10,5 ✕ š 7 cm
Signatura: neznačeno
barevná serigrafie
v 19,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: UD A Born
barevná serigrafie
v 41,5 ✕ š 36 cm
Signatura: UD Liesler 66
litografie
v 21,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD M Švabinský
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
litografie
v 32,5 ✕ š 61,5 cm
Signatura: PD Karel Minář, monogram MK 53 v tisku
dřevoryt 25/190
v 36 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Vl. Pukl 54
barevná litografie
v 32 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD F. Hoplíček
barevná litografie
v 35 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD F. Hoplíček 44
12 x dřevoryt
16 x 11,5 / 16,5 x 18,5 cm
Signatura: 12 x PD J. Kubíček, 12 x monogram K v tisku
v 16,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD F. Duša, LD F. Duša v tisku
v 25 ✕ š 34 cm
Signatura: PD J. Kubíček
2 x dřevoryt
11,5 x 15 / 12,5 x 18 cm
Signatura: PD J. Kubíček, Jožka Kubíček, 2 x LD monogram K v tisku
2 x dřevoryt
12,5 x 18,5 / 8,5 x 12 cm
Signatura: 2 x PD J. Kubíček, 2 x monogram K v tisku
dřevoryt, akvarel
v 15 ✕ š 10 cm
Signatura: PD F Duša, LD monogram FD v tisku
v 10,5 ✕ š 9,5 cm
v 15,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD F. Kobliha
serigrafie, zkušební tisk
v 47,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD R. Rehfeldt 76
serigrafie, autorský tisk 17/31
v 55 ✕ š 39 cm
Signatura: PD M Luther
barevná litografie 431/500
v 19,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: na rubu monogram HB 99, Horst Bartnig v přebalu
v 11,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD V Špála
barevná mezzotinta
v 40 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD A J Alex
v 23,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD V. Sychra 36
barevná litografie 11/14
v 37,5 ✕ š 53,5 cm
Signatura: PD J. Chudomel 75, na rubu Chudomel Jar.
litografie
v 21,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk, karton na plátně
v 140 ✕ š 165 cm
Signatura: neznačeno
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek