Bez názvu, Ex Libris Emanuel Křenek, Ležící akt - konvolut 3 ks

Kód položky: 56633

litografie, zinkografie, tisk

13,5 x 8,5 / 20,5 x 14,5 cm

Signatura: 2 x PD Liesler (86), 1 x PD Liesler 86 v tisku

3 x volný list, list Ležící akt z levé strany poškozený - natržený roh papíru, skvrna