litografie, zinkografie, tisk
Signatura slovně: 2 x PD Liesler (86), 1 x PD Liesler 86 v tisku
3 x volný list, list Ležící akt z levé strany poškozený - natržený roh papíru, skvrna
Konec: 21. 09. 2020 21:45