Bez názvu, Ex Libris Emanuel Křenek, Ležící akt - konvolut 3 ks

litografie, zinkografie, tisk

13,5 x 8,5 / 20,5 x 14,5 cm

Signatura slovně: 2 x PD Liesler (86), 1 x PD Liesler 86 v tisku

3 x volný list, list Ležící akt z levé strany poškozený - natržený roh papíru, skvrna

Konec: 21. 09. 2020 21:45

Vyvolávací cena: 100 Kč

Související kategorie