1885–1965
8
130 %
65 000 Kč
olej, dřevěná deska
26 x 23 cm (výřez)
Signatura: PD V. Nechleba 1943
olej, sololit
130 x 124 cm
Signatura: LD VNechleba 1955
1917
olej, plátno
124 x 140 cm
Signatura: PD V. Nechleba 1917