1914–1992
34
128 %
833 Kč
1 100 Kč
barevná litografie
v 20,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD V. Kubašta, LD monogram VK v tisku
litografie, akvarel
v 31 ✕ š 21 cm
Signatura: PD V Kubašta, LD monogram VK v tisku
litografie, akvarel
v 31 ✕ š 21 cm
barevná kresba perem
v 5 ✕ š 5 cm
Signatura: PD V. Kubašta