2
100 %
95 000 Kč
akryl, sprej, plátno
95 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu V. S. 2001, 2001 V. Skrepl
2008
akryl, plátno
100 x 150 cm
Signatura: sign. PN Vláďa 08