1867–1946
85
148 %
850 000 Kč
2 450 000 Kč
olej, lepenka
69 x 99 cm
Signatura: PD VRadimský
olej, lepenka
73 x 102 cm
Signatura: PD V. Radimský
olej, lepenka
70 x 80 cm
Signatura: sign. LD V Radimský
olej, lepenka
100 x 70 cm
Signatura: V. Radimský
litografie
38 x 52 cm
Signatura: V Radimský
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: PD V Radimský