21
124 %
4 000 Kč
35 000 Kč
2005
olej, plátno
75 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Václav Malina
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
2005
olej, plátno
75 x 70 cm
2005
olej, plátno
120 x 140 cm
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
olej, plátno
140 x 120 cm
Signatura: Malina
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
140 x 120 cm
Signatura: na rubu
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
140 x 120 cm
Signatura: na rámu V. Malina