kresba tuší, akvarel
13,5 x 25 cm
Signatura: V. Herink, autorké razítko na rubu
16 x 28 cm
Signatura: H., V. Herink, autorské razítko na rubu
kresba tuší, akvarel
15 x 17 cm
15 x 24 cm
Signatura: autorké razítko na rubu
21 x 26 cm
Signatura: H.
15,5 x 28 cm
Signatura: V. Herink
kresba tuší, akvarel
15 x 26 cm
Signatura: V. Herink
17 x 26 cm
Signatura: značeno vzadu razítkem
kresba tuší, kolorovaná akvarelem
18 x 20 cm
Signatura: V. Herink