14
108 %
28 000 Kč
strukturální grafika, autorský tisk
v 23 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Rudolf Zörner 1970
olej, acronex, plavené křídy, pryskyřice, plátno
60 x 39 cm
Signatura: sign. LN R. Zörner 67, na rubu Zörner R. 1968