1885
10
109 %
27 000 Kč
v 43,5 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PD O. Matýsek
olej, plátno
74 x 96 cm
Signatura: PD P. Matýsek
olej, plátno
81,5 x 101,5 cm
Signatura: PD Petr Matýsek
olej, plátno
92 x 86 cm
Signatura: PD P. Matýsek
olej, plátno
92 x 86 cm
Signatura: PD P. Matýsek
olej, plátno
92 x 86 cm
Signatura: PD značeno P. Matýsek
kol. 1935
olej, plátno
66 x 81 cm
Signatura: P. Matýsek