1899–1954
21,5 x 28 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
19 x 30 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
kresba tuší, lavírovaná tuš
20 x 35,5 cm
Signatura: UD P. D.
36 x 17,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
36 x 17,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
1942, 1956, 1958
kolorovaný lept, litografie, lept
7,5 x 11,5 / 8,5 x 15 / 4,5 x 10,5 cm
Signatura: 2 x PD Petr Dillinger, 1 x LD Ed. Milén
6,5 x 17,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
barevná litografie
34 x 49 cm
Signatura: PD P. Dillinger v tisku
suchá jehla 39/150
21,5 x 32 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
barevná litografie
33 x 45 cm
Signatura: PD Petr Dillinger, Petr Dillinger v tisku
původní dřevoryt
20 x 15 cm
Signatura: neznačeno
23 x 27,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger 1932