1884–1921
10
141 %
31 000 Kč
70 000 Kč
kolem 1920
kvaš, tempera, karton
46,5 x 54 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Marvánek
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
47 x 68 cm
Signatura: sign. PD O. Marvánek, na rubu O. Marvánek
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |