5
2002
olej, plátno
65 x 75,5 cm
Signatura: NA 2002
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
bronzová plastika
v. 24 cm
Signatura: vespod NK 97
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
bronzová plastika
v. 70 cm
Signatura: vespod NK 97
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |