1620–1683
2
105 %
650 000 Kč
17. století
olej, dřevěná deska, parketáž
75 x 110 cm
Signatura: sign. LD Berchem
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
17. stol.
olej, plátno
89 x 85 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |